Ładne 34m2 Okolice Oś. Piastowskiego

Mieszkanie na sprzedaż
249 000,00 PLN , Pow. 34 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
34 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Świebodzice
Rok budowy:
1950
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
837963
Cena za m2:
7 323,53 PLN
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości  zlokalizowanej w kamienicy na drugim piętrze w Świebodzicach.

Szczegóły nieruchomości:
Mieszkanie jasne, słoneczne o powierzchni użytkowej 34m2 skalda się:
- salonu z aneksem kuchennym o powierzchni ponad 24m2,
- drugiego pokoju (7m2),
- łazienki z toaletą,
- przedpokoju,
Do nieruchomości przynależy piwnica (5m2) oraz strych, który znajduje się bezpośrednio nad salonem - stwarza możliwości adaptacji dodatkowego pomieszczenia.

Przed budynkiem znajduje się parking z dużą ilością miejsc postojowych.

Stan techniczny:
Nieruchomość jest po generalnym remoncie. Zostały wymienione wszystkie instalacje (wodna , kanalizacyjna , elektryczna). Wstawiono nowe okna PCV, na podłogach nowe panele.
Wyposażony w sprzęt AGD aneks kuchenny w zabudowie meblowej - (lodówka, nowoczesny okap kuchenny, zmywarka, mikrofalówka, pyta indukcyjna 220V, piekarnik). W łazience znajduje się pralka oraz nowoczesna kabina prysznicowa (deszczownica).  Ogrzewanie oraz ciepła woda sterowana jest przez piec dwufunkcyjny. Na mieszkaniu zainstalowano również system oczyszczania powietrza. W najbliższych miesiącach zaplanowany jest remont klatki schodowej.
Dostęp do kilku operatów TV, NET TEL, domofon. 

Lokalizacja nieruchomości:
Kamienica zlokalizowana jest w bardzo bliskim sąsiedztwie Osiedla Piastowskiego w Świebodzicach. Jest to Idealna lokum dla osób lubiących nowoczesne wnętrza i wygodę w codziennym życiu. W pobliżu kryta pływalnia i plac zabaw, szkoła, przedszkole, żłobek, przystanek autobusowy, sklepy, pizzeria.
Blisko jest stąd m.in. do Zamku Książ, Palmiarni, Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej.

Stan Prawny:
Zarządca: Wspólnota mieszkaniowa,
Opłaty czynszowe w okolicach 120 zł.
Lokal stanowiący odrębną nieruchomość.

Polecam i zapraszam do kontaktu w sprawie prezentacji nieruchomości.

Mariusz Walczak
Renomahome
tel.: +48 883355714
email: mwalczak@renomahome.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego Oferty tworzone są na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właścicieli.

Współpraca ze mną i z biurem Renomahome gwarantuje:
- Profesjonalną opiekę nad przebiegiem transakcji oraz profesjonalna pomoc w negocjacjach.
- Pomoc prawna przy zakupie mieszkania.
- Pomoc w załatwieniu spraw notarialnych.
- Preferencyjne stawki taksy notarialnej.
*** W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ USŁUGI DORADZTWA KREDYTOWEGO.***
Nieprawidłowy adres E-mail